Hlavní blog Mangasisters


Tento blog projde tunou úprav a změn, toto je pouze dočasný stav. Celková rekontstrukce blogu bude trvat do konce roku 2016.

'Že by to byl osud?' - 2. Kapitola

29. října 2016 v 14:46

Sasuke - kurzíva
Naruto - tučné

Naruto dojedl a ležel dál. Odnesl jsem talíř a umyl ho. Vrátil jsem se k němu a ZASE usnul. To je super! Zalezl jsem k němu do postele a hladil jsem ho po vlasech. On klidně oddechoval. Přitáhl jsem ho k sobě blíž a usnul jsem.

Ramen chutnala tak dobře, že jsem pak hned usnul. Doufám, že se moc Sasuke nenaštve, ale nebyla to jenom moje vina. Jeho postel voněla po něm a já tu vůni prostě miloval (ale na prvním místě bude vždy moje milovaná ramen). Začalo mi být horko, a tak jsem otevřel oči. Vedle mě ležel Sasuke a já okamžitě zrudl. Chtěl jsem vstát, ale on si mě přitáhl k sobě a držel mě tak, že jsem se nemohl pohnout. "Sasuke, pusť mě," dloubl jsem do něj.

Zdál se mi sen, kde Naruto ode mě odcházel. Nechtěl jsem, aby mě opustil. Kdyby se mnou nechtěl být, tak bych ho jednoduše přinutil. "Neodcházej," poprosil jsem ho a přitáhl ho k sobě. Náhle jsem uslyšel jeho hlas, jak říká, ať ho pustím, ale za každou cenu ho nenechám odejít. "Miluji tě, Naruto," řekl jsem mu a políbil. Jeho rty byly měkké a přišlo mi to dost reálné (mě taky, Sasuke ^^). Otevřel jsem oči a Naruto mi vracel mé polibky. Zabloudil jsem k jeho krku a začal jsem ho něžně líbat. Sundal jsem mu tričko a začal dráždit jeho hruď. "Naruto," pošeptal jsem mu do ucha (já jsem tam málem napsala do oka ^^). Začal jsem ho líbat ještě níž, až jsem došel k jeho kalhotům, které jsem hned sundal. Otřel jsem se nohou o jeho rozkrok a on zasténal.

Líbilo se mi, jak se mě dotýkal, a tak jsem ho nechal dělat, co chce. Dráždil můj rozkrok, já se neudržel a zasténal. Mezitím mi sundal boxerky a vzal můj úd do rukou. Dal jsem si ruku na pusu, abych utišil své steny, ale to se mu nelíbilo a mé ruce přivázal k posteli. Olízl mi ho po celé délce a pak si ho dal celého do pusy. Hlasitě jsem zasténal a cítil jsem, že za chvíli budu. On mě ale trápil dál a přestal mi ho kouřit. Svlékl si všechno oblečení a natáhl se k nočnímu stolku. Otevřel šuplík a vzal z něj kondom. Nasadil si ho a než do mě vnikl, tak strčil své prsty do mého otvoru. Hned jsem se udělal. Už do mě dal třetí prst a hýbal s nimi. Cítil jsem se úžasně.

Vnikl jsem do něj a hlasitě jsme oba zasténali. Nechal jsem mu chvilku, aby si trochu zvykl a začal jsem přirážet. Byl to skvělý pocit. Byl jsem nadržený jak hovado. Oba jsme se udělali a já si lehl vedle něj. Naruto oddychoval a já se ho zeptal: "Bolelo to?" Naruto zavrtěl hlavou a přitulil se ke mně. Je vážně roztomilý. Objal jsem ho a usnuli jsme.

Vzbudil jsem se, když uslyšel klepání na dveře. Do pokoje vešel Itachi a já jsem zrudl. Neposlouchal nás, že ne?! "Příště se kroťte," pověděl nám. "Neser, brácho," na to Sasuke. Itachi odešel a šli jsme se SPOLU osprchovat. "Sasuke, miluji tě," pošeptal jsem mu do ucha, když jsme se osprchovali. "Já tebe taky, broučku," usmál se Sasuke a znova mě políbil. "Nedáme ještě jedno kolo?" zeptal se mě.

"Ne," odmítl Naruto a zrudl jak rajče. Byl tak kawaii. "Tak příště," broukl jsem. Prošli jsme kolem Itachiho, který se divil:"Ty můžeš chodit?" Ignoroval jsem ho a vzal ho za ruku. Zašli jsme na ramen a Naruto jedl jako prase. Užíval jsem si chvíle s ním a chtěl s ním zůstat navždy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama