Hlavní blog Mangasisters


Tento blog projde tunou úprav a změn, toto je pouze dočasný stav. Celková rekontstrukce blogu bude trvat do konce roku 2016.

Sarius

30. října 2016 v 18:07

Sarius


Funkce: Editor

Jsem vcelku náladová velice střelená osoba, ukecaná tak, že lidi okolo mě mají díry v hlavě :D. Hodně dobrý a špatný smysl pro humor. Miluji čtení, čtu od svých čtrnácti let, a od té doby je to můj nejmilejší koníček. Nejvíce oblíbený žánr je fantasy a detektivka (či thriller). Oblíbenou knihu nemám, zbožňuji totiž úplně všechny, nemohla bych si vybrat.
Svou přezdívku mám z jedné knihy, líbila se mi strašně moc, že by mohla být adept na mojí nej, bylo v ní něco ze všeho.
Moje první manga byl Naruto. Začalo to anime, který jsem sledovala už od úplného začátku, nejdříve jsem ho sledovala hlavně jen abych naštvala otce ale pak jsem tomu podlehla a je to moje nej. :) Toto taky naznačuje, že mám ráda anime, ale mangou úplně žiji. Ráda chodím do kina, když je s kým. Filmy a seriály zbožňuji také, (jak jinak :D) nejvíce asi The Walking dead a Útěk z věznice Shawshank. Mám hodně oblíbených filmu, knih a všeho možného, ale to by bylo na hodně stran. Když nečtu, nehraji nějakou hru, nekoukám na film nebo nejsem venku pracuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama