Hlavní blog Mangasisters


Tento blog projde tunou úprav a změn, toto je pouze dočasný stav. Celková rekontstrukce blogu bude trvat do konce roku 2016.

Říjen 2016

Minori

30. října 2016 v 18:16

Minori


Funkce: korektorka pro případ nejvyšší nouze (nebo na nějaké psycho mangy :D)

Rita

30. října 2016 v 18:15

Rita


Funkce: Re:writer

Jsem maličká a je mě všude slyšet. Pokud teda nečtu. A já čtu drtivou část svého dosavadního života. Začalo to knihami a šlo to přes ff povídky k manze až jsem skončila jako knihovnice, kde mám neomezený přístup k novým světům. Pokud nemám náladu na čtení, hraju online hry a RPG hry. Miluju černý humor, romantiku, fantasy, slaďoučké věci, svět Harryho Pottera a vlastně obecně hodně věcí, co nejsou reálná.

Ayame

30. října 2016 v 18:14

Ayame


Funkce: Re:writer

Sarius

30. října 2016 v 18:07

Sarius


Funkce: Editor

Jsem vcelku náladová velice střelená osoba, ukecaná tak, že lidi okolo mě mají díry v hlavě :D. Hodně dobrý a špatný smysl pro humor. Miluji čtení, čtu od svých čtrnácti let, a od té doby je to můj nejmilejší koníček. Nejvíce oblíbený žánr je fantasy a detektivka (či thriller). Oblíbenou knihu nemám, zbožňuji totiž úplně všechny, nemohla bych si vybrat.
Svou přezdívku mám z jedné knihy, líbila se mi strašně moc, že by mohla být adept na mojí nej, bylo v ní něco ze všeho.
Moje první manga byl Naruto. Začalo to anime, který jsem sledovala už od úplného začátku, nejdříve jsem ho sledovala hlavně jen abych naštvala otce ale pak jsem tomu podlehla a je to moje nej. :) Toto taky naznačuje, že mám ráda anime, ale mangou úplně žiji. Ráda chodím do kina, když je s kým. Filmy a seriály zbožňuji také, (jak jinak :D) nejvíce asi The Walking dead a Útěk z věznice Shawshank. Mám hodně oblíbených filmu, knih a všeho možného, ale to by bylo na hodně stran. Když nečtu, nehraji nějakou hru, nekoukám na film nebo nejsem venku pracuji.

KimGS

30. října 2016 v 18:06

KimGS


Funkce: Editorka

Som otaku dievča, ktoré naprosto miluje anime, mangu, Japonsko a hlavne yaoi (a editáciu) :D Môj obľúbený žáner mangy je iba yaoi, ale čítam aj mangy s iným žánrom, než len yaoi. Fav žánrov mám u anime veľa, ale asi také, naj sú kde sa bojuje, kde je krv, psycho. :D A nemám veľmi v obľube romantické anime. :D A moje fav anime je Naruto/Naruto Shippuden ^^ :D That's all.

Lucy Badfield

30. října 2016 v 18:03

Lucy Badfield


Funkce: Hlavní korektura, překlad, QC

Jmenuji se LUCY a je mi 18 let. Jsem obyčejná (často i DIVNÁ) holka. Svůj čas trávím čtěním mang a díváním na anime. A také píšu povídky o YAOI.

Naru-chan

30. října 2016 v 17:54

Naru-chan


Funkce: Hlavní překlad, hlavní editace, občas korektura

Jsem naprosté třeštidlo plné protikladů. Mám ráda napínavé, hororové, krvelačné, někdy až nechutné mangy/anime/filmy, ale vychutnám si krapet i tu romangiku a komedii. Taky nemám ráda sci-fi, ale miluju filmy od Marvelu a líbí se mi anime, jako je třeba Kuromukuro, což je vyloženě sci-fi :D Mé koníčky jsou překládání, editace, kreslení.

Jo a ještě jsem krapet narcistní (jen krapet, jinak jsem úžasná).

Taura-sama

30. října 2016 v 16:53

Taura-sama

Funkce: Občasný překlad, občasná korektura, občasná editace, občasný designer :D

MS - Team

30. října 2016 v 16:32

Aktivní členové

Členové, jenž pracují v zátiší

Bývalí členové

Aneko
Kim GS
Arisa

Info o Hudebních skupinách

29. října 2016 v 15:15

Info o Hudebních skupinách

Anime FF - Yaoi

29. října 2016 v 15:01

Anime FF - Yaoi'Že by to byl osud?' - 2. Kapitola

29. října 2016 v 14:46

Sasuke - kurzíva
Naruto - tučné

Naruto dojedl a ležel dál. Odnesl jsem talíř a umyl ho. Vrátil jsem se k němu a ZASE usnul. To je super! Zalezl jsem k němu do postele a hladil jsem ho po vlasech. On klidně oddechoval. Přitáhl jsem ho k sobě blíž a usnul jsem.

Ramen chutnala tak dobře, že jsem pak hned usnul. Doufám, že se moc Sasuke nenaštve, ale nebyla to jenom moje vina. Jeho postel voněla po něm a já tu vůni prostě miloval (ale na prvním místě bude vždy moje milovaná ramen). Začalo mi být horko, a tak jsem otevřel oči. Vedle mě ležel Sasuke a já okamžitě zrudl. Chtěl jsem vstát, ale on si mě přitáhl k sobě a držel mě tak, že jsem se nemohl pohnout. "Sasuke, pusť mě," dloubl jsem do něj.

Zdál se mi sen, kde Naruto ode mě odcházel. Nechtěl jsem, aby mě opustil. Kdyby se mnou nechtěl být, tak bych ho jednoduše přinutil. "Neodcházej," poprosil jsem ho a přitáhl ho k sobě. Náhle jsem uslyšel jeho hlas, jak říká, ať ho pustím, ale za každou cenu ho nenechám odejít. "Miluji tě, Naruto," řekl jsem mu a políbil. Jeho rty byly měkké a přišlo mi to dost reálné (mě taky, Sasuke ^^). Otevřel jsem oči a Naruto mi vracel mé polibky. Zabloudil jsem k jeho krku a začal jsem ho něžně líbat. Sundal jsem mu tričko a začal dráždit jeho hruď. "Naruto," pošeptal jsem mu do ucha (já jsem tam málem napsala do oka ^^). Začal jsem ho líbat ještě níž, až jsem došel k jeho kalhotům, které jsem hned sundal. Otřel jsem se nohou o jeho rozkrok a on zasténal.

Líbilo se mi, jak se mě dotýkal, a tak jsem ho nechal dělat, co chce. Dráždil můj rozkrok, já se neudržel a zasténal. Mezitím mi sundal boxerky a vzal můj úd do rukou. Dal jsem si ruku na pusu, abych utišil své steny, ale to se mu nelíbilo a mé ruce přivázal k posteli. Olízl mi ho po celé délce a pak si ho dal celého do pusy. Hlasitě jsem zasténal a cítil jsem, že za chvíli budu. On mě ale trápil dál a přestal mi ho kouřit. Svlékl si všechno oblečení a natáhl se k nočnímu stolku. Otevřel šuplík a vzal z něj kondom. Nasadil si ho a než do mě vnikl, tak strčil své prsty do mého otvoru. Hned jsem se udělal. Už do mě dal třetí prst a hýbal s nimi. Cítil jsem se úžasně.

Vnikl jsem do něj a hlasitě jsme oba zasténali. Nechal jsem mu chvilku, aby si trochu zvykl a začal jsem přirážet. Byl to skvělý pocit. Byl jsem nadržený jak hovado. Oba jsme se udělali a já si lehl vedle něj. Naruto oddychoval a já se ho zeptal: "Bolelo to?" Naruto zavrtěl hlavou a přitulil se ke mně. Je vážně roztomilý. Objal jsem ho a usnuli jsme.

Vzbudil jsem se, když uslyšel klepání na dveře. Do pokoje vešel Itachi a já jsem zrudl. Neposlouchal nás, že ne?! "Příště se kroťte," pověděl nám. "Neser, brácho," na to Sasuke. Itachi odešel a šli jsme se SPOLU osprchovat. "Sasuke, miluji tě," pošeptal jsem mu do ucha, když jsme se osprchovali. "Já tebe taky, broučku," usmál se Sasuke a znova mě políbil. "Nedáme ještě jedno kolo?" zeptal se mě.

"Ne," odmítl Naruto a zrudl jak rajče. Byl tak kawaii. "Tak příště," broukl jsem. Prošli jsme kolem Itachiho, který se divil:"Ty můžeš chodit?" Ignoroval jsem ho a vzal ho za ruku. Zašli jsme na ramen a Naruto jedl jako prase. Užíval jsem si chvíle s ním a chtěl s ním zůstat navždy.