Hlavní blog Mangasisters


Tento blog projde tunou úprav a změn, toto je pouze dočasný stav. Celková rekontstrukce blogu bude trvat do konce roku 2016.

'Že by to byl osud?' - 15. Kapitola

18. ledna 2016 v 15:14 | Lucy Badfield

Yaoi 15+! Kdo nemá rád, ať nečte!

Naruto - tučně
Sasuke - normálně
Itachi - kurzíva

Kdo nemá víc než 15 let, tak to není moje vina, že z vás udělám perverzní osůbky.

***

Tak si probereme situaci... Ležím nahý na zemi a Sasuke je nade mnou. Itachi na nás zírá jak na nějaký film a já se můžu do země propadnout. "Sasuke," vykoktal jsem jeho jméno a podíval se na mě. "Hm, copak?" broukl a přejel mi prstem po špičce. "Ne tady," vzdechl jsem.

Úplně se pode rozplývá a k tomu chce skončit. Sice Itachi na nás zírá, ale nikoho to neštve. No, aspoň mě ne. "Hele, hoši, co kdybych se k vám přidal?" ozval se. Naruto vykulil oči a ihned se mě snažil odstrčit. "Hm, ne," odmítl jsem, "a vypadni." Podíval jsem na mého bráchu a on se ušklíbl. "Zkus něco a na místě tě zničím," napomenul jsem ho a soustředil jsem na toho pode mnou. Prstem jsem mu kroužil kolem jeho dírky. "Ne," sténal Naruto, "nech toho. Nelíbí se mi to." Měl slzičky v očích a já ho objal. "Neboj. Bude to dobrý," šeptl jsem mu do ouška a začal ho připravovat. Našel jsem jeho citlivé místečko a soustředil se na něj. Prohnul se v zádech a jeho sperma vystříklo na jeho bříško. Oddechoval prožitý orgasmus a já z něho vytáhl prsty.

Cítil jsem se jako v sedmém nebi. Moje tělo i mysl, která vnímala jen jeho doteky, chtělo víc. "Vezmi si mě konečně," řekl jsem zoufale. "Jak si pán přeje," broukl a svlékl si kalhoty. Jeho kamarád už vzpřímeně stál. Roztáhl jsem pořádně nohy a Sasuke do mě vnikl. Slastně jsem zasténal a prostě si to užíval. Přirážel tvrdě, ale jediné, co jsem cítil, byla slast.

Totálně mě ignorovali a mě to pěkně sralo. Proč si taky neužít? Musím říct, že Naruto není až tak marný.

Pohledem jsem spočinul na bráchu a ten se jako správný úchyl usmíval. (autor: Kdo tohle čte, je úchyl. :'D) Naruto mi pěkně sténal a já přidával na rychlosti. Cítil jsem, že už budu, a tak jsem ho z něj vytáhl a vyměnil pozice.

Byl jsem na čtyřech a Sasuke do mě znova zajel. Vzdychal jsem a přede mnou stál Itachi.

Tak tahle pozice se mi líbí víc. Sundal jsem kalhoty a stáhl dolů boxerky (autor: Asi nevíte, jaké má spodní prádlo, že? :'D). Přistoupil jsem k Narutovi a ten si vzal můj obří úd do úst. Ne moc dobrovolně. Určoval jsem si tempo a Naruto svým jazýčkem sál můj úd. Po chvíli jsem se do jeho pusinky udělal. Klekl jsem si k němu a než stihl vyplivnout moje sperma, tak jsem mu nadzvedl bradu. Spolkl to a vypadal trošičku naštvaně.

Přirážel jsem rychleji a rychleji. Udělal jsem se do něj a všiml jsem si, že jeho kamarád je stále nažhavený. Vyndal jsem ho z něj a honil mu. S výkřikem z jeho údu vystříklo sperma a pomaleji oddechoval.

Mám toho dost... Bolela mě čelist a měl jsem nechuť v ústech. Sasuke mě vzal do náruče a Itachimu pověděl: "Tohle bylo naposledy." Odnesl mě do koupelny a umyl mě. Vypláchl jsem si ústa a oblékl se do čistého. Položil mě do postele a lehl si za mnou. "Za tohle se omlouvám. Nebolelo to, že ne?" hladil mě zádech. "Ne," odpověděl jsem a dal mu pusu. "Jsi pouze můj," objal mě a slyšel jsem, jak jeho srdce bije. "Aishiteru," šeptl mi do ouška a usnuli jsme vedle sebe.

***

Docela normální díl, ne?
A už docela hodně tyhle kapitoly nenavazují na sebe. -_- Takže tohle je konec!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama