Hlavní blog Mangasisters


Tento blog projde tunou úprav a změn, toto je pouze dočasný stav. Celková rekontstrukce blogu bude trvat do konce roku 2016.

'Že by to byl osud?' - 14. Kapitola

6. ledna 2016 v 21:10 | Lucy Badfield


Yaoi 15+! Kdo nemá rád, ať nečte!


Naruto - tučně
Sasuke - normálně

Ráno jsem se vzbudil vedle něj. Zívl jsem a vstal. "Neodcházej," zamumlal. "Nikam nejdu," pohladil jsem ho po vlasech. "Hm, Sasuke," otevřel očka. "Dobré ráno," usmál jsem se a mířil do kuchyně. Tak dnes udělám palačinky...

Vzbudil jsem se a teplo, které mě obklopovalo, zmizelo. "Hm, Sasuke," otevřel jsem oči. "Dobré ráno," usmál se a šel pryč. Hm, asi šel do kuchyně... Měl bych vstát. Pomalu jsem se došoural z postele a ihned se šel osprchoval. Oblékl jsem si čisté oblečení a cupital do kuchyně. Nakoukl jsem tam a dělal palačinky. Mňam! Potichoučku jsem šel za ním a zezadu ho objal.

"Co to sakra?!" lekl jsem se a uviděl, jak se Naruto škodolibě směje. "Za tohle nedostaneš snídani," urazil jsem se. "Ale no tak," objímal mě pevněji, "neříkej, že nemáš rád objetí."

"Pokud mě pustíš, tak ti možná něco dám," poznamenal jsem a on si poslušně sedl ke stolu. Roztomile na mě zíral... No, mám na sobě jenom spodky. "Nezírej tak na mě, nebo ve mně uděláš díru," řekl jsem mu a uvědomil si, že je v té větě je dvojsmysl. "To by vadilo?" uculil se. "Kdo ví," odbyl jsem ho a soustředil se na dělaní palačinek. (Autor: 'Dělání palačinek' :'D) Dal jsem je na talíř a namazal je čokoládou. Pokud takhle budeme jíst, tak ztloustneme... "Jé! To vypadá úžasně!" zaradoval se, když jsem položil jeho část na stůl. Dali jsme se do jídla a za pár minutek to zmizelo. Nikdo neví kde...

"To bylo výborné," pochválil jsem ho a dal mu pusu. "Nejsi nějaký přítulný?" zeptal se a trošičku se červenal. "Budu se s tebou klidně mazlit víc," skočil jsem na něj a spadl se mnou na zem. "Dnes ti fakt hrabe," poznamenal a já ho ignoroval. Přitulil jsem se k němu a objímal tak, že se divím, že se nedusí. Ne, že bych to chtěl. (Autor: Doufám, že příští episoda bude normální. Dnes se cítím nějak divně. :'D)

Tulil se ke mně a já začalo mi z něj být horko... Sakra! Postavil se mi... No, není to moje chyba. Políbil jsem ho a shodil pod sebe. "Tak, kočička, si chce hrát," šeptl jsem a znova ho políbil. Hned jsem z něho vysvlékl všechno oblečení. Pohladil jsem ho po jeho chloubě a vzdychl mi do úst. Olízl jsem si rty a začal si hrát s jeho bradavkami. Zajel jsem do něm prstem a zasténal.

Užíval jsem si jeho doteky tak, že jsem pomalu zapomněl vnímat, kde jsme. "Sasuke! Mám pro tebe práci," ozval se známý hlas.

Dveře se rozrazily a byl tam Itachi. "Sasuke! Mám pro tebe práci," řekl mi a všiml si, co děláme. "Oh, ruším vás?" zeptal se provokativně a opřel se o futra dveří.

Co tu dělá Itachi?! Hrozně jsem se styděl... Já tu ležím na zemi a jsem k tomu nahý... "Oh, ruším váš?" otázal se provokativně. Chtěl jsem se postavit a říct mu, že ruší a ať vypadne. Sasuke začal hýbat tím prstem a já vzdechl. Vylekaně a nadrženě jsem se na něj podíval. "Jenom ho tu dodělám a půjdu," pronesl Sasuke. Co?! To snad ne! Chtěl jsem ho odstrčit, ale moje tělo toužilo pokračovat. Co mám teď dělat?!

***

Tak a tady to ukončím... :'D Co na tohle říkáte? Napište mi to do komentářů... Omluvte moji divně úchylnou náladu... Dnes mám narozeniny a tak si to můžu dovolit. Za to může dětské šampaňské. :'D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama