Hlavní blog Mangasisters


Tento blog projde tunou úprav a změn, toto je pouze dočasný stav. Celková rekontstrukce blogu bude trvat do konce roku 2016.

'Že by to byl osud?' - 13. Kapitola

31. prosince 2015 v 23:32 | Lucy Badfield


Yaoi 15+! Kdo nemá rád, ať nečte.
Užijte si Silvestra a nepřežeňte to s pitím :D


Naruto - tučně
Sasuke - normálně

Dnes je Silvestr. Rozhodl jsem se, že přípravu udělám já. V kuchyně jsem uvařil vajíčka a udělal chlebíčky. Cukroví, co nám zbylo, jsem dal na tác a šel koupit šampaňské. "Naruto! Co to tam tak dlouho děláš? To jsi nechal vybuchnout kuchyni?" vešel do kuchyně Sasuke a všiml si, co jsem připravil.

Tohle udělal fakt on?! "Jsi šikovný," pohladil jsem ho po vlasech a prohlédl si to šampaňské. Hm, dobrý ročník. Měli jsme ještě dvě hodiny čas... Sedli jsme si k televizi a prostě jsme jen tak odpočívali.

Dívali jsme se na televizi a ani nevím na co. Nevnímal jsem ji... Po chvíli jsem se začal nudit, a tak jsem ho políbil. On se na mě překvapeně podíval a polibek mi opětoval. Odpojil naše rty a natáhl se pro cukroví. Dal si jedno do úst a dal mi další polibek. Cítil jsem na jazyku chuť cukroví. Ah, tak sladké.

Naruto je dnes nějaký jiný... Ale ne že bych si stěžoval. "Neotevřeme už šampaňské?" zeptal jsem se. "Jo," kývl a otevřel ho. Nalil to do nachystaných skleniček a ťukli jsme si. Napili jsme se a pak bylo pár dalších dávek. "Já tě tak žeru, Naruto," broukl jsem. Už jsem byl trochu opilý a on vůbec. "To jsem rád," usmál se. Tvrdě jsem ho políbil a ruky přesunul na jeho hruď. Naruto zavzdychal a já ucítil, že mám těsné kalhoty. "Přestaň," prosil. "Hm, copak?" zeptal jsem se ho. "Není fér, že jsi vždycky ty nahoře," stěžoval si a já zkameněl. Toho využil a já byl pod ním. To myslí vážně?! "Hej, čekej! To nemyslíš vážně," svíjel jsem se. "Myslím," ujistil mě a políbil mě. Sundal mi horní část oblečení a různě sál a kousal moje bradavky. Já jenom ležel a cítil jsem lechtání. No, až půjde do tuhého, tak ho zastavím.

Svlékl jsem mu kalhoty a začal si hrát s jeho kamarádem. Olízl jsem mu špičku a on zavzdychal. Teď je moje šance! Vytáhl jsem lubrikant a nalil si trochu na prsty. Strčil jsem je do jeho dírky a on vyjekl. Začal jsem s nimi hýbat a zdál se mi uvolněnější.

No, to je v prdeli. Vím, že jsem řekl, že ho zastavím, ale... On je tak roztomilý, když se snaží. Hýbal prsty a já si to prostě užíval. Najednou si začal sundávat kalhoty...

Sundal jsem si kalhoty i s boxerkami a pomalu jsem do něho vnikal. Je tak úzký! Slastně vzdychal a já hned začal přirážet.

Zasténal jsem a cítil jsem cukání v mém penisu. Za chvíli budu! Hned, jak začal přirážet, tak jsem se udělal. Naruto stále přirážel a byl celý rudý. Natáhl jsem ruku k jeho tváři a tu jsem si přitáhl k sobě. Políbil jsem ho a shodil ho pod sebe. Nasedl jsem si na jeho úd a začal se hýbat. Tohle je docela fajn, ale už nikdy ho nenechám vzít nade mnou kontrolu. Než se stihl udělat, tak jsem vytáhl ze mě jeho úd a roztáhl mu nožky. "Teď je řada na mě," olízl jsem si rty a jemně přirážel. Líbal jsem ho a vzdychali jsem si do úst. Oba jsme se udělali a leželi na sobě. "Příště to nezkoušej," upozornil jsem ho a zmáčkl jeho zadeček, ze kterého vycházelo moje sperma.

To bylo příjemné! Uslyšeli jsme ohňostroj a podívali se z okna. "Nenechám tě nikdy odejít," šeptl mi do ucha a jeho silné ruce mě objaly. "To samé platí pro tebe," mrkl jsem na něj. Sledovali jsme ohňostroj a při tom mi šeptal sladké řečičky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama