Hlavní blog Mangasisters


Tento blog projde tunou úprav a změn, toto je pouze dočasný stav. Celková rekontstrukce blogu bude trvat do konce roku 2016.

'Že by to byl osud?' - 5. Kapitola

24. prosince 2015 v 14:04 | Lucy Badfield

!UPOZORNĚNÍ!

YAOI 15+! KDO NEMÁ RÁD, NEČTĚTE!
Příjemné čtení!


Naruto - tučně
Sasuke - kurzíva

Na chvíli odejdu a už ho chce někdo ojet. "Uklidni se," řekl mi Gaara. "Proč bych se měl sakra uklidnit?!" naštval jsem se a chytl ho za límec. "Odprejskni!" pustil jsem ho a pokrčil rameny. "Ještě se uvidíme, Naruto," rozloučil se a odešel. "Sasuke," oslovil mě Naruto. Podíval jsem se na něj a on začal koktat: "P-promluvíme s-si o t-tom." Přistoupil jsem k němu a shodil na postel. "Nikdo mi tě nevezme," pošeptal jsem a políbil jsem ho. Vnikl jsem do jeho úst jazykem a prozkoumával jsem každý centimetr jeho úst.

Po minutě jsem naše rty odpojil a začal mu dávat polibky na krk. Nešetřil jsem ho a udělal mu tam hned několik cucfleků. "S-sasuke!" vzdychal a něžně jsem mu skousl ušní lalůček. "Líbí se ti to?" zeptal jsem se, ale odpověď jsem nečekal. Svlékl jsem mu triko a prsty jsem mu dráždil bradavky. "Tam ne," žádal mě, ale já nepřestal. Vzal jsem šátek a přivázal mu ruce k posteli. Jeho pohled mě strašně vzrušoval. "Neboj. Bude se ti to líbit," broukl jsem a skousl mu jednu bradavku. Naruto zaječel, a tak jsem s tím pokračoval.

Později mu sundal kalhoty a boxerky. Kroužil jsem dvěma prsty kolem jeho otvoru a pak je tam strčil. Naruto zasténal a rychle oddechoval. Začal se nimi hýbat a našel jsem jeho citlivé místo. Zaměřil jsem na něj a on se udělal. Podíval se na mě těma krásnýma modrýma očima a červenal se. Ušklíbl jsem se a vytáhl z něj prsty, které nahradil můj úd. Vnikl jsem do něj lehce a začal hned přirážet. Oba jsem se mohli zbláznit. Mezitím se ho hladově políbil a jeho steny byly čím dál hlasitější. Stačilo pár přírazů a udělal jsem se. Do něj. Ale ještě jsem ho z něj nevytáhl. Narutovi pořád stál, a tak jsem začal něžně přirážet a zároveň jsem vzal jeho úd do rukou. Začal jsem mu honit. "Sasuke! Víc!" vzdychal. Netrvalo to dlouho a jeho sperma vystříklo.Vytáhl jsem ho z něj a oba jsme oddechovali. "Miluju tě," pošeptal mu do ouška a rozvázal jsem mu ruce. "Debile," řekl mi a otočil se zády ke mně. Z jeho zadečku vytékalo moje sperma. Pohladil jsem ho po vlasech a objal ho. "Promiň," omluvil jsem se mu. Konečně se na mě podíval a vrazil mi. To mě dost překvapilo. Vstal a zamkl se v koupelně. Rozhodl jsem se umýt v druhé koupelně, co měli.

Co mu zase jebe?! No, abych pravdu řekl, nebyl jsem na něj tak naštvaný, ale zasloužil si to. Osprchoval jsem se a usušil jsem svoje tělo. Vrátil jsem se do pokoje a uslyšel jsem jeho hlas v kuchyni. Oblékl jsem si čisté oblečení a nakoukl do kuchyně. Sasuke vařil?! "Viděl jsem tě," řekl mi, aniž by se na mě podíval. Posadil jsem na židli, ale hned jsem se postavil. Bolela mě prdel. Super! "Dík moc," pověděl jsem mu ironicky.

Přestal vařit a přinesl mi z obývacího pokoje ten nejměkčí polštář. Položil ho na židli a já si sedl. Bylo to mnohem lepší! "Co děláš?" zeptal jsem se ho. "Palačinky," odpověděl. Za pár minut je dodělal a dal je na stůl. Byly opravdu vynikající! "Ber tohle jako omluvu," pronesl a posadil naproti mě. "Dobře, ale příště tohle nedělej. Jinak...," nedořekl jsem a do pusy mi dal kousek palačinky. "Toho Gaaru už tu nechci nikdy vidět," zamumlal. Dojedl jsem a Sasuke umyl nádobí. Lehl jsem si do čisté postele a unaveně zavřel oči. "Dobrou," uslyšel jsem a cítil jsem, jak si vedle mě Sasuke lehl. Objal mě, ale já ho odstrčil. Otevřel jsem oči a vyplázl na něj jazyk. "Dneska si spi na zemi," oznámil jsem mu. On se na mě hřejivě usmál a dal mi pusu na čelo. "Nenechám tě tu samotného," pošeptal a otočil se zády ke mně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama