Hlavní blog Mangasisters


Tento blog projde tunou úprav a změn, toto je pouze dočasný stav. Celková rekontstrukce blogu bude trvat do konce roku 2016.

'Že by to byl osud?' - 8. Kapitola

24. prosince 2015 v 14:22 | Lucy Badfield


YAOI 15+! KDO NEMÁ RÁD, NEČTĚTE!

Kdo má rád Orochimara, tak to ani nečtěte.
Příjemné čtení!


Naruto - tučně
Sasuke - kurzíva

Už jsem byl v koncích. Naruto nikde nebyl... Čekal jsem chvíli u jeho domu, jestli se náhodou nevrátí. Litoval jsem toho, že jsem ho nechal samotného. Za to může blbá povaha.

Orochimaru mě všelijak osahával a mě se to vůbec nelíbilo. Bránil jsem se. "Nesahej na mě, ty hajzle!" řval jsem. Hned mi vlepil facku a já sklapl. "Takhle se mi to líbí," broukl. Sundal mi kalhoty a rukou mi podráždil penis přes boxerky. Nechtěl jsem zavzdychat, ale nemohl jsem si pomoct. "Ah, já to nechci," zavřel jsem oči. "To si myslíš teď," zašeptal mi do ouška a skousl mi lalůček. Boxerky mi stáhl dolů a vzal můj penis do ruky. Pohyboval rukou nahoru a dolů. Zavzdychal jsem a zadíval se jinam, což se mu nelíbilo. Olízl mi dolní ret. "Teď to bude trochu bolet," podotkl a jeho ruka se přesunula na můj zadek, který zmáčkl a pak prstem vnikl do mého otvoru. Bolelo to. "Nech toho!" křičel jsem. Přidal další prst a to mi vyhrkly slzy. "Buď tiše," řekl mi a pohyboval těmi prsty. Nečekal, až si na ně zvyknu a dal dovnitř další. "Uvolni se. Jsi pořád těsný," podotkl, "nechceš, aby tě to bolelo, ne?" I když mi řekl, abych se uvolnil, nešlo to. Vytáhl ze mě prsty a otočil mě. Byl jsem čelem ke zdi a ruce mi pořád držel nad hlavou. Uslyšel jsem, jak se svléká. Bál jsem se... Ucítil jsem jeho úd u mého zadku. Psychicky jsem se připravoval na tu bolest. Hrubě do mě vnikl a já zaskučel bolestí. Bylo to horší, než jsem čekal. Byl ve mě až po kořen, což se pro mě stalo nejhorším. Bez varovaní do mě tvrdě přirážel a já si skousl ret, aby neslyšel můj křik. V puse jsem cítil chuť krve. Udělal se do mě, ale stále nepřestával. Párkrát ještě přirazil a pak ho ze mě vytáhl. Pustil mě a já se skácel na zem. "Můžeš odejít," natáhl si kalhoty a někam šel. Ze zadku mi teklo sperma a zaregistroval jsem i trochu krve. Chtěl jsem vstát, ale nešlo to. Třásl jsem se a měl strašný strach.

Naruto se nevracel, a tak jsem se prošel různá místa. Došel jsem na konec vesnice a uviděl starý barák. Vešel jsem dovnitř a uviděl, jak na zemi leží Naruto, který byl z poloviny nahý. Přiběhl jsem k němu a on mě objal. Třásl se a k tomu ještě brečel. "Už je to v pořádku," pohladil jsem ho po vlasech. "Promiň," omluvil se mi a já mu pomalu natáhl kalhoty. "Neomlouvej se. Za nic nemůžeš," řekl jsem a vzal ho do náruče. Hlavou se opíral o mou hruď a byl celý zničený. Donesl jsem ho k sobě, protože to bylo blíž. Hned jsem ho vzal do koupelny, kde jsem napustil vanu a do ní jsem ho nahého vložil. Sykl bolestí, a tak jsem ho rychle umyl a oblečeného ho položil na postel. Stále se trochu třásl... Proč jsem takový debil?! "Kdo ti to udělal?" zeptal jsem se ho a pohladil po tváři. "Orochimaru," odpověděl se slzami v očích. Toho hajzla zabiju! Vlezl jsem si za ním do postele a jemně ho objal. "Už tě nepustím z očí," pověděl jsem mu.

Po chvilce usnul a já požádal Itachiho o informace, kde je právě Orochimaru. Až se mi dostane do rukou, zabiju ho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama