Hlavní blog Mangasisters


Tento blog projde tunou úprav a změn, toto je pouze dočasný stav. Celková rekontstrukce blogu bude trvat do konce roku 2016.

'Že by to byl osud?' - 12. Kapitola

24. prosince 2015 v 17:45 | Lucy Badfield


YAOI 15+! KDO NEMÁ RÁD, NEČTĚTE!
Veselé Vánoce!

Sasuke - normálně
Naruto - tučně

Dnes byl Štědrý den a já ozdobil stromeček, když Naruto ještě spinkal. Taky jsem uvařil ramen a zabalil pro něj dárek, který ho určitě překvapí. Uslyšel jsem zvonek a byl to Kakashi. Držel v rukách krabici a na hlavě měl vánoční čepici. "Yo! Donesl jsem vám cukroví," řekl mi a předal mi krabici. "Díky. Nechceš jít dovnitř?" zeptal jsem se ho. "Promiň, ale musím odmítnout. Přece nebudu narušovat váš čas," mrkl na mě a rozloučil se. Položil jsem krabici na kuchyňskou linku a otevřel ji. Hm, vypadá dobře. Připravil jsem ho na tácek a položil na stůl. Ramen se ještě vařila, tak jsem šel probudit Naruta, který spal jak zabitý. "Vstávat," dloubl jsem do něj. Pomalu otevřel svá očka a rozkoukával se po místnosti. "Co se děje?" chtěl vědět. "Jsou Vánoce, baka!" odpověděl jsem. "Vánoce?!" vyskočil z postele.

To už jsou Vánoce?! Vyskočil jsem z postele a uvědomil si, že nemám pro něj dárek. Ups! "Připravil jsem jídlo a Kakashi nám donesl cukroví," oznámil mi. "To je super," na to já. Co mám jako teď dělat? No, kašlu na to. Stejně s tím nic teď neudělám. "Půjdu ještě něco dodělat," pověděl mi a šel pravděpodobně do kuchyně. Oddechl jsem si a šel jsem se převléct do něčeho pěkného.

Vzal jsem dvě svíčky z šuplíku a zapálil je. Dal je na stůl a naložil ramen do dvou talířů. Též jsem to dal na stůl. "Páni! To jsi udělal ty?!" překvapilo přicházejícího ospalce. "Hm, jo," kývl jsem a naznačil, ať si sedne. "Mohl jsi mě probudit. Pomohl bych ti," stěžoval si. "Ale jak jsem tě měl vzbudit? Vypadal jsi tak roztomile," pronesl jsem a on zrudl. "Já nejsem roztomilý," mrmlal si pod nosem. Pustili jsme se do jídla a šlo vidět, že mu chutná.

Pak jsme nechali nádobí nádobím a šli jsem si sednout na gauč k televizi, kterou jsme vůbec nezapnuli. Objal jsem ho kolem ramen a on se ke mně přitulil. Sice jsme skoro vůbec nemluvili, ale stačila nám přítomnost toho druhého. "Promiň, ale úplně jsem zapomněl na dárek pro tebe," omluvil se mi a nahodil roztomilý kukuč. "To nevadí," pohladil jsem ho po vlasech. "Tady máš," podal jsem mu jeho dáreček. "Děkuji," vzal si ho a rozbalil ho.

"Děkuji," poděkoval jsem a rozbalil ho. Byl to velký plyšák lišky. "Kdybych byl pryč, tak máš aspoň něco obejmout," zasmál se. "Co by jsi chtěl ty?" zeptal jsem se ho. "Hm, co bych chtěl? Není to jasné? Přece tebe," odpověděl. Odložil jsem foxíka a sedl si na jeho klín. Políbil jsem ho na rty a on mě hladil po zádech. "To mi nestačí," svůdně zavrčel a dával mi polibky na krk. Kousal mi do kůže a pak mi to olizoval. Zavzdychal jsem a zavřel oči.

"Tak a to by stačilo," usmál jsem na něj a vypadal naštvaně. Byl vzrušený! "Dej mi víc," šeptl jsem. "Když hezky poprosíš," pohladil jsem ho po tváři. "Prosím," podíval se na mě svým kukučem. Znova jsem ho políbil a svlékl mu triko. Dráždil jsem jeho hruď a ucítil jsem jeho tvrdý úd. Sám si sundal kalhoty i s boxerkami a klekl si přede mě. Nechal jsem ho, ať si dělá, co chce. Vyhrnul mi už těsné kalhoty a vzal můj úd do úst. Zasténal jsem, jak mi jazykem přejel po špičce. Cítil jsem, že se udělám, a tak jsem si ho posadil na klín. "Ukaž se," pošeptal jsem mu do ouška. Nadzvedl se a pomalu dosazoval na můj úd. Hlasitě zasténal a začal se pohybovat nahoru a dolů. Taky jsem vydal ze svých úst pár stenů. Naruto se udělal, ale já ještě ne. Pohyboval se rychleji a nakonec jsem se udělal taky. Byl vyčerpaný, chudáček malý. Vzal jsem ho do náruče a donesl do koupelny. Pustil jsem vodu do vany a položil ho tam. Nechal se opečovávat a pak jsem ho nechal jít spinkat.

Mezitím jsem se umyl a nádobí hodil do myčky. Vzal jsem toho plyšáka a postavil ho k jeho posteli. Lehl jsem si k němu a objal ho. "Veselé Vánoce," pošeptal jsem mu do ouška.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama