Hlavní blog Mangasisters


Tento blog projde tunou úprav a změn, toto je pouze dočasný stav. Celková rekontstrukce blogu bude trvat do konce roku 2016.

'Že by to byl osud?' - 11. Kapitola

24. prosince 2015 v 14:35 | Lucy Badfield


YAOI 15+! KDO NEMÁ RÁD, NEČTĚTE!
Příjemné čtení!

Naruto - tučně
Sasuke - kurzíva

Utíkal jsem za Narutem. Doufám, že je v pořádku. Vběhl jsem do jeho domu a hned zamířil do jeho pokoje, kde spal v divné poloze. Sáhl jsem mu na čelo a celý hořel (ne doslova). Přikryl jsem ho a sedl si na okraj postele. Rychle oddechoval a já vůbec netušil, co mám dělat. Zatřásl jsem s ním a pomalu otevřel oči. "S-sasuke," zamrkal. "Jak se cítíš?" zeptal jsem se ho. "Divně," odpověděl mi a byl celý rudý. "Donesu ti pití, tak tu počkej," oznámil jsem mu a zaběhl do kuchyně pro džus.

Cítil jsem se jako v ohni. Dotáhl jsem svoje slabé tělo do sprchy a pustil na sebe studenou vodu. Stékala po mém obličeji a ucítil jsem chlad přes oblečení. Ah, to je ono. Sedl jsem do sprchového koutu a užíval si ten chlad. "Co tu děláš?" opíral se o rám dveří Sasuke. "Je mi horko," odpověděl jsem. "Ještě nachladneš," namítl a vypnul proud vody.

Natáhl jsem k němu ruku a pomohl jsem mu vstát. "Svlékni se," řekl jsem mu a on na mě vytřeštil oči. Zrudl a já si oddechl. Přistoupil jsem k němu a sundal mu triko. Vzal jsem ručník a sušil ho. Sáhl jsem mu na lem kalhot a on odstoupil. "To zvládnu sám," vykoktal. Ignoroval jsem ho a jeho kalhoty mu spadly až ke kotníkům. Hodně pomalu jsem mu přejížděl ručníkem po stehně a on vypadal jako rajče. Sexy rajče!


"Opravdu to nemusíš už dělat," pošeptal jsem a cítil nápor vzrušení. "Probudil se ti tvůj kamarád," zasmál se Sasuke a ručník odhodil do koše s špinavým prádlem. Přitiskl mě na zeď a začal dravě líbat. Dal jsem ruce kolem jeho krku a připojil jsem se. Naše jazyky se dotýkaly a hrály si. Po chvíli jsme se od sebe odtáhli, abych jsme se nadechli. "Promiň, už to nevydržím," zavrněl Sasuke a jedním pohybem si svlékl všechno oblečení. Otočil si mě a políbil na krku.

Toužil jsem po něm. Líbal jsem ho na krčku a mezitím jsem mu stáhl boxerky. Nechtěl jsem do něj hned vniknout, ale řekl mi: "Strč ho tam konečně!" A tak jsem do něj tvrdě vnikl. Zakřičel bolestí... Nechal jsem mu čas na zvyknutí a dráždil ho na hrudi, aby se uvolnil. Byl tak těsný! Z oči mu tekly slzy... "Mám přestat?" pošeptal jsem mu do ouška. "Ne," zakroutil hlavou. Začal jsem pomalu přirážet a Naruto vzdychal. Nevydržel to moc dlouho a udělal se. Já hned po něm.


Vytáhl ho ze mě a já to stále rozdýchával. Objal jsem ho kolem krku a chtělo se mi spát. Dovlekl mě do sprchy a pustil teplou vodu. Umyl mě a pak sebe. Pomohl mi i s oblékáním. "Vždyť máš horečku," řekl mi, když mě položil na postel. Přikryl mě a na nočním stolku ležela sklenice s džusem. "Lež. Hned ti přinesu čaj s medem a polévku," pověděl mi a šel do kuchyně. Můj pohled zabloudil k oknu a uviděl, že sněží. To už je prosinec?

Nalil jsem do konvice vodu a zapnul ji. Pak jsem ohřál kuřecí polévku a mezitím se udělal čaj. Dal jsem do něj med a položil hrnek a talíř na tác. Opatrně jsem to odnesl do jeho pokoje. Ležel v posteli a díval se z okna. Mrkl jsem stejným směrem a sněžilo. "Tady máš něco k papání," položil jsem tác na stolek vedle postele a políbil ho na čelo. "Díky," na to on. Pustil se do jídla a já si sedl na okraj postele. Vzpomněl jsem si na to, co říkal Orochimaru, ale pravděpodobně mi lhal, abych ho nezabil. Dojedl a odkopl peřinu. "Hele, takhle se nevyléčíš," namítl jsem a vlezl jsem si za ním do postele. Objal jsem jeho tělo a přikryl nás. "Je mi horko," stěžoval si. "Já vím," přitiskl jsem si ho k sobě víc. "Když to víš, tak mě pusť," svíjel se. "Ne," hladil jsem ho po vláscích, "spi."

Jak mám jako spát... Nevadila mi jeho péče, ale tohle bylo moc. Tak špatně mi není. "Spi," šeptl a zavřel oči. Uvolnil objetí a já se o kousek posunul. Napil jsem se stále teplého čaje a přitulil se zpátky k němu. Mlčky jsem pozoroval, jak spí. Pak mě napadl ďábelský nápad. Vzal jsem fix a na čelo mu napsala: 'Baka.' Usmál jsem se a šel spát.

Ráno jsem se vzbudil a Naruto ještě spal. Sáhl jsem mu na čelo a horečka byla pryč. Docupital jsem do koupelny a chtěl si opláchnout obličej, ale všiml jsem si, že na čele mám napsané: 'Baka.' Snažil jsem to umýt, ale nešlo to. Fakt ho jednou zabiji! Uslyšel jsem smích a hned vletěl do pokoje.

Nakoukl jsem do koupelny a tam se to Sasuke snažil umýt. Neudržel jsem smích... Vrátil jsem se do pokoje a připravoval jsem si věci do sprchy. "Ty jeden," vletěl do Sasuke. "Copak, BAKA?" zeptal jsem se ho. "Za to zaplatíš," naštval se. Čas utíkat... Vyběhl jsem z pokoje a vyšel ven, kde jsem hned spadl kvůli ledu. "To jsi daleko nezdrhl," smál se mi, "jsi v pohodě?" Pomohl mi vstát a znova jsem uklouzl. Stáhl jsem ho se sebou. Po pár pádu jsme se zvedli a kolem prošel Gaara, který se začal ihned chechtat: "Baka."

Vzal jsem ho za ruku a zatáhl domů. "Tak a teď mi řekni, jak to umyji," požadoval jsem po něm. "Pojď se mnou," řekl mi stále smějící Naruto. Vzal ručník a něco na něj nastříkal. Začal mi to mýt a bylo to pryč. "A teď tvůj trest," usmál jsem se a začal ho lechtat. "Přestaň," smál se a popadal se za břicho. "Nepřestanu, dokud nepoprosíš," pokračoval jsem s tím.

Já a omluvit se? Ani náhodou. Stále mě šimral a já si myslel, že se počůrám. "Promiň," vzdal jsem to. Konečně přestal... "Miluji tě, Naruto." "Já tebe ne," řekl jsem ze srandy a šibalsky jsem se ušklíbl. "Tak když ne, tak já půjdu," odcházel ke dveřím. Vyběhl jsem za ním a zezadu ho objal. "Kecám," řekl jsem a políbil ho, "miluji tě."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama