Hlavní blog Mangasisters


Tento blog projde tunou úprav a změn, toto je pouze dočasný stav. Celková rekontstrukce blogu bude trvat do konce roku 2016.

Kuroshitsuji II

29. prosince 2015 v 16:44 | Taura-sama

Kuroshitsuji II


Počet kapitol: 12
další názvy: Black Butler II
Manga: Ano
Další série:
Kuroshitsuji I (předchozí), Kuroshitsuji: Book of Circus, Kuroshitsuji: Book of Murder

Shrnutí děje:
Děj pokračuje tam kde předchozí série skončila. Sebastian se nedokázal zmocnit duše svého pána a navíc dovolil, aby mu byla odcizena. Ten kdo ji odcizil byl Claud, démon jenž podepsal smlouvu s Aloisem Trancym, rozmazleným sadistickým mladým šlechticem, jehož duše není tak lákavá jako ta Cielova. Sebastiam se pokouší dostat Cielovu duši zpět, i když to znamená, že se Cielovy vzpomínky z části vymažou a on nebude vědět, že vrah jeho rodičů byl již objeven. Přesto se Sebastian chová jako by nic a pomáhá svému pánu dál hledat, protože ale ví, že je to teď již marné, dohodne se s komorníkem Aloise. Alois z nějakého důvodu chová vůči Cielovi zášť a tak aniž by chtěl, hraje svému sluhovy do karet. Jak skončí roztržka mezi Sebastianem a Claudem a třetím démonem Hanou? A šarvátky mezi Cielem a Aloisem?

Názor Naru:
I když se mi líbila originalita děje a náhlý zvrat, musím přiznat, že jsem byla lehce zklamaná. Postava Aloise Trancyho se mi nelíbila, a to jak se Claud choval na komorníka mi taky moc nesedělo. Dále...co to mělo být s tou Hanou, to jak s ní Alois zacházel a její celkové vystupování jako by jí bylo všechno jedno...prostě, co se týče Trancyho a jeho služebnictva, tak to pro mě bylo zklamání. Na druhou stranu, to jak Ciel ztratil paměť mělo taky něco do sebe. Druhá série se té první prostě vyrovnat nemůže. Nejvíc se mi na tom líbil ten konec, to jak se Ciel stal démonem.

opening: SHIVER od the GazettE
- Je živější než bylo Monochrome no Kiss, líbí se mi ten symbol prstenu ve kterém je jeho duše, to jak Sebastian ten prsten navléká Cielovi a tím mu vrací jeho duši. Dále si mi líbí jak je tam naznačena v pohybech ta spojitost mezi Sebatianem s Cielem a Claudem s Aloisem. A samozřejmě jak tam shinigami Greil políbil panenku Sebastiana za zničil panenku svého "rivala" Ciela. :DOblímená scénka Naru-chan: Stepující Claud
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama