Hlavní blog Mangasisters


Tento blog projde tunou úprav a změn, toto je pouze dočasný stav. Celková rekontstrukce blogu bude trvat do konce roku 2016.

Kuroshitsuji - Book of Murder

29. prosince 2015 v 16:42 | Taura-sama

Kuroshitsuji - Book of Murder


Počet kapitol: 2 OVA
další názvy: Black Butler: Book of Murder
Manga: Ano
Další série: Kuroshitsuji, Kuroshitsuji II, Kuroshitsuji: Book of Circus

Shrnutí děje:
Královna Cieal Phantomive podezřívá, že nejednal přesně podle jejích pokynů, tak posílá své komorníky, aby předali Cielovi dopis, v němž je seznámen s dalším úkolem, má přivítat a pohostit jednoho německého šlechtice. Ciel se tedy rozhodne udělat večírek na který pozval několik lidí různých profesí a jednoho spisovatele, ten se stává jednou z hlavních postav. Večírek probíhá dobře, až do doby než jdou všichni spát. Pozdě v noci v kuchyni zazvoní zvoneček z pokoje německého šlechtice. Služebnictvo se tam tedy vydá, ale šlechtic nereaguje na klepání, tak Sebastian vykopne dveře a všichni se vyřítí dovnitř, kde najdou šlechtice mrtvého a tak začíná velký hon na vraha,jejíž první podezřelý není nikdo jiný než náš mladý šlechtic Ciel.

Názor Naru:
Oh bože Cieli, ty jsi takový gentleman. A Seba opět zachraňuje celou situaci. V těchto OVA Sebu naprosto lituju, ne jen že se musel o všechno starat jako komorník, ale i si nechat ubližovat a hrát dvojroli :D A ten Cielův úžasný herecký výkon!!!

Poznámka: I když je napsané že je to Ova, tak to jsou spíše dva filmy, každý trvá tu jednu hodinku, takže si k tomu udělejte pizzu nebo popkorn, zapadněte do křesla a dívejte se jak Seba válí. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama