Hlavní blog Mangasisters


Tento blog projde tunou úprav a změn, toto je pouze dočasný stav. Celková rekontstrukce blogu bude trvat do konce roku 2016.

Kuroshitsuji - Book of Circus

29. prosince 2015 v 16:36 | Naru-chan

Kuroshitsuji: Book of Circus


Počet kapitol: 10
další názvy: Black Butler: Book of Circus
Manga: Ano
Další série: Kuroshitsuji, Kuroshitsuji II, Kuroshitsuji: Book of Murder

Shrnutí děje:
Cile Phantomive dostává od Královny za úkol vyřešit případ mizení dětí a má prověřit jedem kočovný cirkus, který to má podle všeho na svědomí. Společně se Sebastiánem zamíří do cirkusu a díky Sebově zálibě (dosti potrhlé zálibě) se jistou náhodu dokážou dostat do cirkusu. Během předstírání cirkusáků se Ciel vkrádá do stanů hlavních představitelů a snaží se zjistit pravdu. Díky zvláštním shodám okolností narazí na jednoho barona, který je Cielem a jeho rodinou přímo posedlý a tak bez sebemenšího odporu vše mladému šlechtici odhalí. Co se děje s unesenými dětmi a jaká je minulost hlavních cirkusáků?

Názor Naru:
Tak tohle bylo úžasné, nejvíc se mi líbila ta Sebastianova slabost a to jak si Ciel myslel "On má nějaký plán, něco plánuje, ať je to co je to do toho!" a Sebastian si šel prostě a jednoduše pohladit tygra :D Také se mi líbilo vidět nemocného Ciela a to jak o něj Sebastian pečoval : "Tak, Bo-chan, otevřete pusu a řekněte Á." Prostě, kdo neviděl udělal velkou chybu takže si pohněte a koukněte se na to, protože u některých scén budete padat ze židle

ongoing: Enamel od SID
-openin boží, ze začátku to vypadalo jako kulisové prostředí s postavami cirkusu, pak jak temnota (Sebastian) se snaží zmocnit Ciela, pak záznam vzpomínek co dostávaj z mrtvých Shinigami a samozřejmě ukázka bojů s cirkusáky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama