Hlavní blog Mangasisters


Tento blog projde tunou úprav a změn, toto je pouze dočasný stav. Celková rekontstrukce blogu bude trvat do konce roku 2016.

'Že by to byl osud?' - 4. Kapitola

24. prosince 2015 v 13:58 | Lucy Badfield

!UPOZORNĚNÍ!

YAOI! KDO NEMÁ RÁD, NEČTĚTE!
Příjemné čtení!PS: Je zde pouze pohled Naruta.

Vzbudil jsem se. Sám. Kde zase byl ten Sasuke? Uslyšel jsem klepání na okno a stál tam Kakashi. Vstal jsem a otevřel okno. "Yo, Naruto," pozdravil mě. "Co chcete?" zeptal jsem se. "Mám ti tohle předat," podal mi list papíru. Na něm bylo napsáno:

'Naruto, musel jsem jít za bráchou. Vrátím se brzy. Sasuke"

No, tak to všechno vysvětluje. Těšil jsem se, že se probudím vedle něj, ale povinnosti jsou povinnosti. Nasnídal jsem se a pak jen tak zíral z okna. Sasuke nikde. Nudil jsem se bez něj. Vyšel jsem ven a stál tam Gaara. "Čau, dlouho jsme se neviděli," pozdravil jsem ho. "Ahoj," na to on. "Čekáš na někoho?" zeptal jsem se ho. "Jo, na tebe," odpověděl. "A co potřebuješ?" otázal jsem se ho. "To tě ani nemůžu jen tak navštívit?" divil se Gaara. "Tak jsem to nemyslel," pověděl jsem mu. "Chceš jít ke mně?" pozval jsem ho. "Jasně," usmál se něžně.

A tak jsme se vrátili dovnitř. Šli jsme do mého pokoje a sedli jsme si. Vzpomínal jsem, jak jsme se spřátelili. Na začátku jsme sice spolu neustále bojovali, ale pak se to změnilo. "Naruto, posloucháš mě?" vyrušil mě Gaara z mých myšlenek. "Promiň. Neposlouchal jsem," omluvil jsem se, "o čem jsi to mluvil?" Gaara si oddechl a přisedl ke mně blíž. "Eh? Co to děláš?" divil jsem se. "Klidně to zopakuju," pronesl vážným tónem, "mám tě rád." "Vždyť já tebe taky," řekl jsem mu.

Najednou mě letmě políbil na rty a já zkameněl. "E-eh?" "Co to má kurva znamenat?!" uslyšel jsem hlas od Sasukeho. Sakra, co teď?!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama