Hlavní blog Mangasisters


Tento blog projde tunou úprav a změn, toto je pouze dočasný stav. Celková rekontstrukce blogu bude trvat do konce roku 2016.

Prosinec 2015

'Že by to byl osud?' - 13. Kapitola

31. prosince 2015 v 23:32 | Lucy Badfield


Yaoi 15+! Kdo nemá rád, ať nečte.
Užijte si Silvestra a nepřežeňte to s pitím :D

Kuroshitsuji II

29. prosince 2015 v 16:44 | Taura-sama

Kuroshitsuji II


Počet kapitol: 12
další názvy: Black Butler II
Manga: Ano
Další série:
Kuroshitsuji I (předchozí), Kuroshitsuji: Book of Circus, Kuroshitsuji: Book of Murder

Shrnutí děje:
Děj pokračuje tam kde předchozí série skončila. Sebastian se nedokázal zmocnit duše svého pána a navíc dovolil, aby mu byla odcizena. Ten kdo ji odcizil byl Claud, démon jenž podepsal smlouvu s Aloisem Trancym, rozmazleným sadistickým mladým šlechticem, jehož duše není tak lákavá jako ta Cielova. Sebastiam se pokouší dostat Cielovu duši zpět, i když to znamená, že se Cielovy vzpomínky z části vymažou a on nebude vědět, že vrah jeho rodičů byl již objeven. Přesto se Sebastian chová jako by nic a pomáhá svému pánu dál hledat, protože ale ví, že je to teď již marné, dohodne se s komorníkem Aloise. Alois z nějakého důvodu chová vůči Cielovi zášť a tak aniž by chtěl, hraje svému sluhovy do karet. Jak skončí roztržka mezi Sebastianem a Claudem a třetím démonem Hanou? A šarvátky mezi Cielem a Aloisem?

Názor Naru:
I když se mi líbila originalita děje a náhlý zvrat, musím přiznat, že jsem byla lehce zklamaná. Postava Aloise Trancyho se mi nelíbila, a to jak se Claud choval na komorníka mi taky moc nesedělo. Dále...co to mělo být s tou Hanou, to jak s ní Alois zacházel a její celkové vystupování jako by jí bylo všechno jedno...prostě, co se týče Trancyho a jeho služebnictva, tak to pro mě bylo zklamání. Na druhou stranu, to jak Ciel ztratil paměť mělo taky něco do sebe. Druhá série se té první prostě vyrovnat nemůže. Nejvíc se mi na tom líbil ten konec, to jak se Ciel stal démonem.

opening: SHIVER od the GazettE
- Je živější než bylo Monochrome no Kiss, líbí se mi ten symbol prstenu ve kterém je jeho duše, to jak Sebastian ten prsten navléká Cielovi a tím mu vrací jeho duši. Dále si mi líbí jak je tam naznačena v pohybech ta spojitost mezi Sebatianem s Cielem a Claudem s Aloisem. A samozřejmě jak tam shinigami Greil políbil panenku Sebastiana za zničil panenku svého "rivala" Ciela. :DOblímená scénka Naru-chan: Stepující Claud

Kuroshitsuji - Book of Murder

29. prosince 2015 v 16:42 | Taura-sama

Kuroshitsuji - Book of Murder


Počet kapitol: 2 OVA
další názvy: Black Butler: Book of Murder
Manga: Ano
Další série: Kuroshitsuji, Kuroshitsuji II, Kuroshitsuji: Book of Circus

Shrnutí děje:
Královna Cieal Phantomive podezřívá, že nejednal přesně podle jejích pokynů, tak posílá své komorníky, aby předali Cielovi dopis, v němž je seznámen s dalším úkolem, má přivítat a pohostit jednoho německého šlechtice. Ciel se tedy rozhodne udělat večírek na který pozval několik lidí různých profesí a jednoho spisovatele, ten se stává jednou z hlavních postav. Večírek probíhá dobře, až do doby než jdou všichni spát. Pozdě v noci v kuchyni zazvoní zvoneček z pokoje německého šlechtice. Služebnictvo se tam tedy vydá, ale šlechtic nereaguje na klepání, tak Sebastian vykopne dveře a všichni se vyřítí dovnitř, kde najdou šlechtice mrtvého a tak začíná velký hon na vraha,jejíž první podezřelý není nikdo jiný než náš mladý šlechtic Ciel.

Názor Naru:
Oh bože Cieli, ty jsi takový gentleman. A Seba opět zachraňuje celou situaci. V těchto OVA Sebu naprosto lituju, ne jen že se musel o všechno starat jako komorník, ale i si nechat ubližovat a hrát dvojroli :D A ten Cielův úžasný herecký výkon!!!

Poznámka: I když je napsané že je to Ova, tak to jsou spíše dva filmy, každý trvá tu jednu hodinku, takže si k tomu udělejte pizzu nebo popkorn, zapadněte do křesla a dívejte se jak Seba válí. :D

Kuroshitsuji - Book of Circus

29. prosince 2015 v 16:36 | Naru-chan

Kuroshitsuji: Book of Circus


Počet kapitol: 10
další názvy: Black Butler: Book of Circus
Manga: Ano
Další série: Kuroshitsuji, Kuroshitsuji II, Kuroshitsuji: Book of Murder

Shrnutí děje:
Cile Phantomive dostává od Královny za úkol vyřešit případ mizení dětí a má prověřit jedem kočovný cirkus, který to má podle všeho na svědomí. Společně se Sebastiánem zamíří do cirkusu a díky Sebově zálibě (dosti potrhlé zálibě) se jistou náhodu dokážou dostat do cirkusu. Během předstírání cirkusáků se Ciel vkrádá do stanů hlavních představitelů a snaží se zjistit pravdu. Díky zvláštním shodám okolností narazí na jednoho barona, který je Cielem a jeho rodinou přímo posedlý a tak bez sebemenšího odporu vše mladému šlechtici odhalí. Co se děje s unesenými dětmi a jaká je minulost hlavních cirkusáků?

Názor Naru:
Tak tohle bylo úžasné, nejvíc se mi líbila ta Sebastianova slabost a to jak si Ciel myslel "On má nějaký plán, něco plánuje, ať je to co je to do toho!" a Sebastian si šel prostě a jednoduše pohladit tygra :D Také se mi líbilo vidět nemocného Ciela a to jak o něj Sebastian pečoval : "Tak, Bo-chan, otevřete pusu a řekněte Á." Prostě, kdo neviděl udělal velkou chybu takže si pohněte a koukněte se na to, protože u některých scén budete padat ze židle

ongoing: Enamel od SID
-openin boží, ze začátku to vypadalo jako kulisové prostředí s postavami cirkusu, pak jak temnota (Sebastian) se snaží zmocnit Ciela, pak záznam vzpomínek co dostávaj z mrtvých Shinigami a samozřejmě ukázka bojů s cirkusáky.


'Že by to byl osud?' - 12. Kapitola

24. prosince 2015 v 17:45 | Lucy Badfield


YAOI 15+! KDO NEMÁ RÁD, NEČTĚTE!
Veselé Vánoce!

'Že by to byl osud?' - 11. Kapitola

24. prosince 2015 v 14:35 | Lucy Badfield


YAOI 15+! KDO NEMÁ RÁD, NEČTĚTE!
Příjemné čtení!

'Že by to byl osud?' - 10. Kapitola

24. prosince 2015 v 14:32 | Lucy Badfield


YAOI 15+! KDO NEMÁ RÁD, NEČTĚTE!
Příjemné čtení!

'Že by to byl osud?' - 9. Kapitola

24. prosince 2015 v 14:27 | Lucy Badfield

YAOI! KDO NEMÁ RÁD, NEČTĚTE!
Příjemné čtení!

'Že by to byl osud?' - 8. Kapitola

24. prosince 2015 v 14:22 | Lucy Badfield


YAOI 15+! KDO NEMÁ RÁD, NEČTĚTE!

Kdo má rád Orochimara, tak to ani nečtěte.
Příjemné čtení!

'Že by to byl osud?' - 7. Kapitola

24. prosince 2015 v 14:15 | Lucy Badfield

YAOI 15+! KDO NEMÁ RÁD, NEČTĚTE!

Kdo má rád Orochimara, tak to ani nečtěte.
Příjemné čtení!

'Že by to byl osud?' - 6. Kapitola

24. prosince 2015 v 14:08 | Lucy Badfield


YAOI! KDO NEMÁ RÁD, NEČTĚTE!
Příjemné čtení!

'Že by to byl osud?' - 5. Kapitola

24. prosince 2015 v 14:04 | Lucy Badfield

!UPOZORNĚNÍ!

YAOI 15+! KDO NEMÁ RÁD, NEČTĚTE!
Příjemné čtení!

'Že by to byl osud?' - 4. Kapitola

24. prosince 2015 v 13:58 | Lucy Badfield

!UPOZORNĚNÍ!

YAOI! KDO NEMÁ RÁD, NEČTĚTE!
Příjemné čtení!


Upíři - Vánoční speciál

24. prosince 2015 v 13:42 | Lucy Badfield


Veselé Vánoce! Tuhle povídku jsem napsala na motivy Diabolik Lovers.
Přeji příjemné čtení!