Hlavní blog Mangasisters


Tento blog projde tunou úprav a změn, toto je pouze dočasný stav. Celková rekontstrukce blogu bude trvat do konce roku 2016.

'Že by to byl osud?' - 1. Kapitola

23. října 2015 v 10:07 | Taura-sama

!UPOZORNĚNÍ!

YAOI 15+ KDO NEMÁ RÁD NEČTĚTE!

Tuto povídku napsala Lucy Badfield ^^.
Přeji příjemné čtení.


Sasuke - kurzíva
Naruto - tučně

Sasuke se tyhle dny choval divně. A když říkám divně, tak to už je něco. Před pár dny se kolem mě pořád motal a mě to pěkně sralo, ale teď mi to chybělo. Šel jsem ho hledat, ale nikde nebyl. Kde sakra byl?! Vydal jsem se na poslední místo, kde by mohl být.

Procházel jsem se po lese a pak si lehl do trávy. Cítil jsem se tak dobře. Byl klid, až najednou jsem uslyšel Narutův hlas. Šibalsky jsem se usmál. Naruto šel ke mně rychlým krokem a já ho pozdravil: "Ahoj, chyběl jsem ti?"

Hned, jak jsem uviděl na jeho tváři úsměv, tak jsem se nasral ještě víc. A když se mě zeptal, jestli jsem mu chyběl, tak jsem mu měl náladu vrazit. "Jo, chyběl jsi mi, ty debile," řekl jsem mu vážným tónem.

Jeho odpověď mě překvapila tak, až mi málem spadla čelist. Zvedl jsem se ze země a přistoupil k němu. Pohladil jsem ho po tváři a Naruto na mě vykulil oči. Celý zrudl a já se nemohl ubránit smíchu.

Ten blbec se mi smál, a tak se mu to chtěl oplatit. Vlepil jsem mu polibek a shodil na zem. Vítězně jsem se zasmál, ale, když jsem se na Sasukeho podíval, tak se mu to líbilo. Přitáhl mě k sobě a leželi jsme spolu na trávě. Připadalo mi to hrozně romantické.

Vzal jsem Naruta za ruku a díval jsem se na nebe. Pak jsem se otočil k němu a on na mě zíral. Přitulil se ke mně a já ho výskal po vlasech. Takhle jsme leželi asi tak půl hodiny. Začal jsem se nudit, a tak jsem chtěl vstát, ale Naruto hlasitě chrápal.

Bylo mi příjemné, když mě výskal po vlasech. Zavírali se mi pomalu oční víčka a usnul jsem. Zdálo se mi, jak jsem Sasukeho poprvé potkal. Přišel mi jako nesnesitelný samotář, ale to se pak změnilo. Byl jsem si jistý, že s ním chci zůstat za každou cenu. Nikdy ho nepustit.


Rozhodl jsem se vzít Naruta k sobě domů. Vzal jsem do náruče jako princeznu a cestou se na nás dívali lidi, jako kdyby nikdy neviděli dva kluky. Náhodou jsem zahlédl Kakashiho, který na mě mrkl. Úchyl jeden. Došel jsem do svého pokoje a položil Naruta na svou postel. Chvíli jsem ho jen tak pozoroval, a pak mě něco napadlo.

Vzbudil jsem se a podíval se po pokoji. Uvažoval jsem, kde jsem a pak mi to došlo. Proč mě odnesl sem?! Vždyť ví, kde bydlím. Ale neřešil jsem to a prozkoumával jsem mu pokoj. Moc věcí tu neměl. Nenašel jsem nic, čím bych ho mohl provokovat jako vždy. Uslyšel jsem kroky a zalez znova do postele. Dělal jsem, že pořád ještě spím.

Poznal jsem, že ten bastard dělal, že spí. "Vstávat, princezno," pošeptal jsem mu do ouška a on okamžitě zčervenal. Dal jsem mu pusu na čelo a položil rámen na stolek vedle postele.

Něco položil a já okamžitě věděl, co to je. Můj milovaný rámen. Hned jsem se 'vzbudil' a Sasuke si sedl na postel.

"Řekni ááá," řekl jsem mu a on poslušně otevřel pusu. Nechal se celou dobu krmit a při tom vypadal strašně roztomile. Chtělo se mi po něm skočit a ihned ho obejmout.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama