Hlavní blog Mangasisters


Tento blog projde tunou úprav a změn, toto je pouze dočasný stav. Celková rekontstrukce blogu bude trvat do konce roku 2016.

Kuroshitsuji I - recenze

13. července 2015 v 16:22 | Naru-chan

Kuroshitsuji
Počet kapitol: 24
další názvy: Black Butler
Manga: Ano
Dorama: Ano
Další série:
Kuroshitsuji II, Kuroshitsuji: Book of Circus, Kuroshitsuji: Book of Murder


Shrnutí děje:
Mladý šlechtic Ciel Phantomive, též známý jako královnin hlídací pes, patří k lidem se kterými si není radno zahrávat. I když na první pohled působí jako obyčejné dítě, tak tomu skutečně není. Po jeho boku mu vždy stojí komorník v černém, který svému pánovy splní jakékoliv jeho přání. Málokdo ovšem ví, že tento komorník je démon se kterým Ciel podepsal smlouvu. Tento pohledný a jedinečný komorník Sebastian musí svému pánovy splnit všechna přání a pomoct mu zjistit pravdu a pomstít se za smrt Cielových rodičů. Jakmile bude pomsta dokonána, tak si Sebastian může vzít Cielovu duši po které tak strašně moc touží.


Názor Naru-chan:
Co se děje týče, tak si myslím, že je skvostný. V tomhle anime je snad vše, malý kluk, démon, dokonce i pes a potrhlé služebnictvo. Jsou zde chvíle, kdy se nasmějete ale i rozpláčete. Příběh se točí hlavně v přítomnosti, jsou zde ale i prvky z minulosti o které se hlavně starají shinigami.


Opening: Monochrome no kiss od SID (1.-24.kapitola)
- Velmi chytlavé, dobře zpracované a pro Yaoi fans tu i ten text sedí :D
I'm Alive! od Becca (1.-13. kapitola)
Lacrimosa od Kalafina (14.-24. kapitola)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama