Hlavní blog Mangasisters


Tento blog projde tunou úprav a změn, toto je pouze dočasný stav. Celková rekontstrukce blogu bude trvat do konce roku 2016.

Červenec 2015

The Gazette - info

14. července 2015 v 11:46 | Taura-sama

the GazettE je rocková visual kei skupina založena v roce 2002, která se skládá z 5 členů, Ruki (zpěv a elektrická kytara), Aoi (rytmická kytara, akustická kytara a druhý hlas), Reita (baskytara, klavír a druhý hlas), Uruha (kytara a druhý hlas), Kai (bicí, druhý hlas).

Info o členech celý článek ---------->

Plunklock - info

14. července 2015 v 11:27 | Taura-sama


Plunklock je japonská visual kei skupina, která debutovala 2011/03/29. V březnu 2012 měli velké evropské tour a zamířili i k nám do České republiky. Po této tour vydali své první mini album "GradatioN" apo něm následovalo japonské tour. V říjnu 2012 musel člen Kazuki (guitar) skupinu opustit kvůli rodinným problémům. Stalo se tak po live vystoupení "PLUNKLOCK EXPO vol.2" v Shinjuku RUIDO K4 21/12/2012 a tak do nedávné doby působili jako trio, dokud se k nim nepřidal nový roztomilý kytarista Seishou. Vocal-Halo Guitar-Seishou Bass-Haruka Drum-Pinky

Info o členech celý článek ---------->

Kuroshitsuji I - recenze

13. července 2015 v 16:22 | Naru-chan

Kuroshitsuji
Počet kapitol: 24
další názvy: Black Butler
Manga: Ano
Dorama: Ano
Další série:
Kuroshitsuji II, Kuroshitsuji: Book of Circus, Kuroshitsuji: Book of Murder


Shrnutí děje:
Mladý šlechtic Ciel Phantomive, též známý jako královnin hlídací pes, patří k lidem se kterými si není radno zahrávat. I když na první pohled působí jako obyčejné dítě, tak tomu skutečně není. Po jeho boku mu vždy stojí komorník v černém, který svému pánovy splní jakékoliv jeho přání. Málokdo ovšem ví, že tento komorník je démon se kterým Ciel podepsal smlouvu. Tento pohledný a jedinečný komorník Sebastian musí svému pánovy splnit všechna přání a pomoct mu zjistit pravdu a pomstít se za smrt Cielových rodičů. Jakmile bude pomsta dokonána, tak si Sebastian může vzít Cielovu duši po které tak strašně moc touží.


Názor Naru-chan:
Co se děje týče, tak si myslím, že je skvostný. V tomhle anime je snad vše, malý kluk, démon, dokonce i pes a potrhlé služebnictvo. Jsou zde chvíle, kdy se nasmějete ale i rozpláčete. Příběh se točí hlavně v přítomnosti, jsou zde ale i prvky z minulosti o které se hlavně starají shinigami.


Opening: Monochrome no kiss od SID (1.-24.kapitola)
- Velmi chytlavé, dobře zpracované a pro Yaoi fans tu i ten text sedí :D
I'm Alive! od Becca (1.-13. kapitola)
Lacrimosa od Kalafina (14.-24. kapitola)